Potápění na penziónu

Možností je několik :

1. Individuální potápění – můžete si dělat téměř co chcete a kde chcete, pokud máte platný potápěčský certifikát a zakoupíte se individuální povolení k potápění platné na jeden rok v ceně 2400 kuna. Neplatí však v rezervacích a vyjmenovaných lokalitách, kde je třeba dokoupit další vlezné.

2. Účastníte se tzv. organizovaného potápění, které je nejčastější a při současné právní situaci v Chorvatsku asi zřejmě nejdostupnější.

3. Všichni potápěči musí mít platný mezinárodní certifikát /I.A.N.T.D., CMAS, PADI, SSI/. Chorvatská policie a soudy jsou velmi rychlé a nekompromisní.

Potápění na Brači doporučujeme přes spřátelené potápěčské centrum v Bolu.

Po příjezdu na penzión si nejdříve ujasněte sami mezi sebou, kde, kdy a jak se chcete potápět, nepřeceňujte své síly a zkušenosti, nepřehánějte to, nejste placeni za počet ponorů a prosím – poslední den před odjezdem se raději nepotápějte – vracíte se před vysoký hory a koupit na pláních kolem Kninu nebo na Plitvicích dekompresní nemoc není to pravé. 

O svých potápěčských plánech se domluvte s lidmi od nás a termín, či místo odvozu domluvte telefonicky na výše uvedených číslech.

Přeju Vám všem hodně krásných zážitků pod vodou ale i nad ní        Vašek

© 2019 Penzion Don Felder, EWE s.r.o. Ústí nad Orlicí - Webmaster

Goparking

Facebook - staňte se fanoušky