Nová kola na Brači

Nová kola na Brači Postupně obnovujeme park našich kol na Brači pro fanoušky objíždění moře po promenádě do Sumartinu, k majáku nebo pro opravdový cyklisty a jejich cesty do Bolu, Povlji nebo dokonce Sv.Juru.Pro větší odolnost volíme třídu MTB, jako příklad volím GALANO TOXIC a pár technickejch údajů.
Galano Toxic je perfektní horské kolo pro všechny, kteří hledají výkonný a robustní stroj.Toto Hardtailové horské kolo spojuje parametr cenu a výkon v téměř bezprecedentním poměru. S ním můžete nejen zvládnout každodenní cestu.Kolo v nadčasovém designu,hliníkový rám,který boduje svou geometrií a stabilitou. Pevný a lehký,téměř nezničitelná pružinová vidlice Zoom s odpružením 40 mm, která slibuje pohodlnou jízdu.
Vysoce kvalitní, reaktivní kotoučové brzdy patří stejně jako představec 1 1/8" a řídítka z hliníku k základnímu vybavení, v kombinaci s robustním pohonem z komponent Shimano a snadno ovladatelnou pákou Grip-Shift,kvalitní řetěz KMC a zbytek od Shimana. Optimální přilnavost,díky pneumatikám o šířce 2,10" s MTB-profilem.Takže do toho a valíme do TOPu nebo do DALMATINa :-)))
Vašek
Autor: Vasa E-mail: ravlyk@seznam.cz Datum: 20.04.2019 08:04:40 Zobrazeno: 679x

Další zajímavé články:

© 2020 Penzion Don Felder, EWE s.r.o. Ústí nad Orlicí - Webmaster

Goparking

Facebook - staňte se fanoušky