Adrenalin v Chorvatsku

Vašek Ravlyk, 31.8.2012 přečteno: 2412x

A na dostřel máme velkou adrenalinovou atrakci, kterou už v loňským roce představila ale letos naplno spustila záhřebská firma Adria Extreme.Fantastickou plavbu na superrychlých motorových člunech značky Tornado. Tyhle robustní a mimořádně spolehlivé gumové čluny používají při své práci na moři záchranné služby, pobřežní stráže a policie v mnoha zemích světa, protože mohou plout za jakéhokoli počasí na moři. Značka Tornado nedodává své čluny na trh tak, aby byly k volné dispozici, nýbrž u každého výrobku vychází ze speciálního požadavku svého zákazníka, jemu přizpůsobuje objednaný a dodávaný člun. Heslo, s nímž jsou čluny uváděny na trh, zní: "Takes to the Limit", ale současně musí být vše podřízeno bezpečnosti účastníka plavby.
Tornada firmy Adria Extreme s motorem Suzuki o výkonu 300 HP mohou dosáhnout rychlosti 50 námořních mil za hodinu. Když člun při vysoké rychlosti změní směr, má účastník plavby dojem, že ho odstředivá síla vynese z člunu. Přitom zajištění bezpečnosti je naprosto perfektní a spolehlivé. Největší požitek milovníci adrenalinu zažijí při vysokých vlnách, kdy člun doslova letí vzduchem. Plavba Tornadem bývá přirovnána k jízdě na horské dráze.
Adria Extreme pořádá výlety na ostrovy Brač, Hvar a Vis. Výlet včetně oběda na Brač stojí 100 eur, na Hvar 120 eur a na Vis 140 eur. Kromě výletů nabízí Adria Extreme svoje čluny pro transfery na vzdálenější ostrovy a převeze klienty kamkoli si budou přát. Limitem jsou pouze jejich finanční možnosti - za jednu námořní míle se platí 8 euro na osobu.A tady máte přesně svůj prostor.Při příjezdu na Brač, můžete mít domluvené svoje ježdění, stejně tak si můžete domluvit jejich příjezd až k nám na penzión, zařádit a pak v klídku do hospy :-) čauec Vasa
Zdroj informací: Adria Extreme: www.adriaextreme.com
Tak nepřemejšlete a